Serwis drukarek Wrocław

Profesjonalne Usługi

Bezpłatna diagnostyka, krótkie czasy realizacji, wsparcie techniczne i dostawa materiałów eksploatacyjnych.

Wspierane Marki

Brother, Canon, Epson, Oki, Lexmark, Minolta, Samsung, Hewlett-Packard, Kyocera, Xexox, Panasonic i inne.

Nasza Spejalność

Drukarki, telefaksy i urządzenia wielofunkcyjne : laserowe, atramentowe, igłowe, termiczne, termo-transferowe.

Dobra Strategia

Jasne procedury, niskie koszty, uczciwe i transparentne działania = skuteczność i efektywność.

Dlaczego warto u nas serwisować drukarki, faksy, urządzenia typu All-in-One?

        Inicjatywą naszej firmy było stworzenie w pełni funkcjonalnego systemu obsługi serwisowej. Dzięki temu udało nam się obniżyć koszty świadczonych usług do minimum. To co nas jednocześnie wyróżnia to zorganizowanie i profesjonalizm na każdym etapie. Oferujemy bezpłatną diagnostykę i kosztorys naprawy. Zlecenia realizujemy po otrzymaniu akceptacji ze strony Klienta.

Urządzenia laserowe

Naprawiamy sprzęt wszystkich popularnych producentów.
Drukarki to nasza specjalność. Wykonujemy specjalistyczne naprawy i konserwacje, czyścimy, regenerujemy zespoły utrwalania (fuser), wymieniamy rolki, koła zębate i napędy. Oferujemy sprzęt zastępczy na czas naprawy oraz bezpłatną diagnostykę.

Urządzenia atramentowe

Na drukarkach atramentowych znamy się jak nikt inny. Tam gdzie inni rozkładają ręce, tam my jesteśmy w stanie w większości przypadków pomóc. Jeżeli jednak naprawa okaże się nieopłacalna bądź z przyczyn technicznych niemożliwa, to nasi doradcy pomogą  wybrać alternatywne nowe urządzenie. To nic nie kosztuje.

Drukarki igłowe

Drukarki igłowe wciąż chętnie są wykorzystywane w biurach rachunkowych i instytucjach publicznych. Seria drukarek OKI ML od wielu lat dominuje w tej dziedzinie. Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz zaplecze techniczne do ich napraw. W ramach konserwacji, każde urządzenie rozbierane jest do zera. Wszystkie elementy poddawane są gruntownemu czyszczeniu, smarowaniu i ponownie składane są  w całość. Matujemy wały, wymieniamy koła zębate, space motory i tractory.
Masz igłową drukarkę OKI ML, Panasonic, Seiko, Optimus?
Skorzystaj z naszych usług i odbierz swoje urządzenie jak nowe!

 Oferujemy sprzęt zastępczy na czas naprawy oraz bezpłatną diagnostykę.

Faksy termiczne i termotransferowe

Faksy na papier termiczny lub folię termo-transferową wciąż stanowią wyposażenie biur. Popularnym producentem tych urządzeń jest Panasonic. Znamy je bardzo dobrze, usuwamy usterki związane z niepobieraniem lub opóźnionym przesunięciem papieru, bladym, jasnym wydrukiem, nie włączaniem się. Wymieniamy rolki gumowe i separatory, naprawiamy zasilacze i czujniki.
Oferujemy bezpłatną diagnostykę i faksy zastępcze na czas naprawy.

Do drukarek polecamy ASARTO!

Produkty Asarto posiadają właściwości fizyko-chemiczne oraz techniczne równe lub wyższe niż produkt producenta drukarki. Ich użycie nie narusza warunków gwarancji producenta OEM. Polecamy!

Do 20% więcej wydrukowanych stron!
Do 70% oszczędności w skali roku!

Szukasz dobrego serwisu na terenie Wrocławia lub okolic?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!