Zapraszamy do współpracy!

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Dlaczego My?

Od 10 lat sprawujemy opiekę nad sprzętem drukującym firm, instytucji a także klientów indywidualnych na terenie dolnego śląska.
Od samego początku wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, świadcząc profesjonalne usługi w zakresie pogwarancyjnych napraw sprzętu drukującego oraz dostaw dedykowanych materiałów eksploatacyjnych.
Współpracujemy z autoryzowanymi przedstawicielami wiodących marek na rynku urządzeń, dzięki temu możemy zagwarantować Państwu profesjonalne naprawy przy użyciu oryginalnych części i podzespołów w najlepszych cenach.
Stawiamy na rozwój i innowacje, gwarantując, że sprzęt oddany do naszego serwisu trafia w ręce najlepszych specjalistów, a w rezultacie nasz Klient otrzymuje za każdym razem ten sam niezawodny produkt: naszą staranną pracę i troskę o każdego, kto choć raz postanowił nam zaufać.

Z wyrazami szacunku
Zespół DPI SERVICE

Częste pytania...

Jakiego rodzaju klientów obsługujecie?

Obsługujemy firmy i instytucje, a także klientów indywidualnych.
Firmom i instytucjom oferujemy bezpłatny dojazd, a klientów indywidualnych zapraszamy do naszego centrum serwisowego.

Jak to działa?

W łatwy i bezpieczny sposób…
Sprzęt, który trafia do naszego serwisu poddawany jest szczegółowej diagnozie, na jej podstawie nasz Klient otrzymuje pisemny, ostateczny kosztorys naprawy. W przypadku akceptacji zlecenie jest natychmiast realizowane. Cała procedura trwa zazwyczaj do 48h.
W przypadku odmowy naprawy nie są naliczane żadne koszta , sprzęt można odebrać w terminie 30 dni, lub pozostawić do utylizacji.

Czy posiadacie program partnerski?

Tak, jesteśmy certyfikowanym partnerem marki ASARTO, producenta dedykowanych materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Współpracujemy również z Hewlett-Packard oraz Zebra Technology.
Naturalnie naprawiamy również sprzęt wszystkich innych popularnych producentów.

Co oferujemy

Specjalizujemy się  w zakresie napraw i konserwacji sprzętu biurowego, w tym drukarek, ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych i przemysłowych. Jesteśmy autoryzowanym dostawcą materiałów eksploatacyjnych marki ASARTO. Jednocześnie świadczymy pełne wsparcie techniczne i merytoryczne dla Wszystkich, którzy chcą w komfortowy i ekonomiczny sposób drukować swoje dokumenty.

“Ułatwiamy drukowanie…” to zobowiązanie, które jest wyznacznikiem naszych działań od samego początku. Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom pełnego wsparcia technicznego w zakresie zakupu, eksploatacji i serwisu urządzeń drukujących.

  • Dokładność i staranność we wszystkim co robimy.
  • Uczciwe i transparentne działania.
  • Elastyczne i indywidualne podejście do problemów.
[treść referencji]
Paweł Wojcieszak

informatyk, Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A

Pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z jakości świadczonych usług przez firmę DPI SERVICE. Rzetelna i solidna obsługa, terminowa realizacja zleceń sprawiają, że usługi tej firmy możemy szczerze polecić innym podmiotom, które poszukują wykwalifikowanego serwisu.

inż. Andrzej Brodziak

dział IT , Gazoprojekt S.A.

Od kliku lat mamy przyjemność współpracować z firmą DPI SERVICE. Dobry kontakt i profesjonalne podejście . Obsługa serwisowa na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

mgr inż. Sebastian Pikos

dział IT, OŚRODEK SZKOLENIA PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY IM. PROFESORA JANA ROSNERA WE WROCŁAWIU

Masz pytania?

Napisz do nas w każdej chwili, a jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z tobą najszybciej jak to będzie możliwe.